فهرست:

مقدمه

لاراول توسط تیلور اوتول ساخته شده و یک فریم ورک قدرتمند MVC PHP است Laravel برای توسعه دهندگانی طراحی شده که برای ایجاد وب اپلیکیشن های خود به مجموعه امکانات از قبل آماده شده در قالب یک فریمورک ساده و عین حال قدرتمند نیاز دارند. در مقدمه یادگیری لاراول قصد داریم بطور مختصر و مفید اصول استفاده از فریمورک لاراول را به شما توضیح دهیم. این آموزش به نحوی تنظیم شده است که افرادی که از قبل آشنایی با فریم ورک لاراول ندارند بتوانند از آن به درستی استفاده کنند.
لاراول به عنوان یک فریمورک شناخته می‌شود که برای ایجاد اپلیکیشن‌های تحت وب با php شکل گرفته است. این فریمورک با ایجاد یک معماری تمیز و کاربردی و قرار دادن کتابخانه‌های مختلف در کنار هم ابزاری را به وجود آورده که می‌توانیم با استفاده از آن اپلیکیشن‌های امن و تمیز با قابلیت توسعه بالا ایجاد کنیم.

پیش نیاز یادگیری لاراول

قبل از آنکه به آموزش کامل نصب لاراول بپردازیم لازم است بدانید، مخاطب هدف آموزش لاراول افرادی اند که بطور پیش فرض آشنایی اولیه با زبان PHP و برنامه نویسی شی گرا (OOP) دارند. برای اینکه درک بهتری از مقدمه یادگیری لاراول داشته باشید دانستن مفاهیم کلی HTML و PHP برای یادگیری این آموزش الزامی است. هر 6 ماه نسخه جدیدی از لاراول منشتر می شود، در زمان تنظیم این آموزش لاراول ورژن 8 متشر شده است.